HAKKIMIZDA

Estaboom'u Yakından Tanıyın

Doğru hedef kitleye en kısa yoldan ulaşabilmek, doğru pazarlama kampanyaları yapmaktan geçer. Estaboom olarak biz de sizler için en doğru pazarlama kampanyalarını düşünüyor, tasarlıyor ve hayata geçiriyoruz. Dinamik ve titiz bir çalışma anlayışıyla kampanyalarınızdan en iyi sonuçları almanız için sizin adınıza, sizden biri gibi çalışıyoruz.

Empatİ odaklı çalışma

Estaboom'un temel çalışma prensibi şirketinizi, markanızı ve hedef kitlenizi yakından tanımaya dayanır. Empati yoluyla sizi en iyi şekilde tanıdıktan sonra en doğru pazarlama ve çekiliş kampanyalarını kurgulamaya ve kampanya süreçlerini deneyimli bir ekiple yönetmeye başlar. Kampanya, yarışma, promosyon vb. çalışmalarda en yakın iş ortağınız olarak sizi doğru sonuçlara ulaştırır.

Terzİ İşİ kampanyalar

Estaboom, her sektörün kendine has nüansları olduğunu bilir ve buna göre kampanyalar önerir. Bir terzi edasıyla hem ilgili sektöre hem de şirketin kişiliğine uygun kampanyalar kurgulayarak en iyi sonuçları almanız için gereken özeni gösterir.

Doğru kampanya bİr tık uzağınızda

Estaboom'un yalın ve titiz iş yapış anlayışının tek amacı müşterilerine sorunsuz bir kampanya deneyimi sunmaktır. Özgün ve etkileşimi yüksek bir kampanya düzenlemek için gerek duyulan tüm ihtiyaçları karşılar ve size mutlu müşterilerle ilgilenmek kalır. Eğer sorunsuz bir kampanya düzenlemek istiyorsanız fazla uzağa gitmenize gerek yok, sadece bir tık uzaktayız.